Суббота, 23 Сентября 2017, 12:22

Введите email и пароль для входа на сайт

Спасибо за регистрацию!

Следуйте инструкциям, отправленым вам на e-mail

Для восстановления пароля введите в форму ваш e-mail

На указаный e-mail отослан пароль

Заполните все поля для регистрации

Новости
Политика
Экономика
Общество
Здоровье
Спорт
Искусство и культура
ГОЛОС TV Фото
ГлавнаяНовостиНовости УкраиныЭкономика
НБУ видит следующий транш МВФ в объеме 1 млрд долларов

НБУ видит следующий транш МВФ в объеме 1 млрд долларов

|Экономика,
139 1
Ключевые слова: МВФ , транш
комментарии (1) Комментировать
Ludmila Malzewa
Ludmila Malzewa 23.06.2016 , 16:12

Куди йдуть ці транші з МВФ, за які ми українці розплачуємося звуженням обсязом своїх прав та свобод, тому в основу Угоди з ЄС лягла Заява — зобов'язання ратифікувати Римський статут ({Угоду ратифіковано із заявою Законом  № 1678-VII від 16.09.2014}, бо в Угоду з ЄС одночасно лягли конституційні норми, що звужують обсяг прав та свобод громадян України, що встанолвені Законами, що міняються на вимогу МВФ., тому нам підвищують пенісйний віку, а не підвищення соціальниї гарантованих стандартів для належного рівня життя.

Законом "142-12 чинним встанолвено Економічну незаленість України самостійно:
визначає економічний статус і стратегію соціально-економічного розвитку в інтересах народу України; здійснює управління економічними процесами з метою відродження і всебічного розвитку соціальної та культурної сфери, задоволення потреб громадян Української РСР у матеріальних, соціальних і духовних благах, охорони навколишнього середовища; визначає структуру народного господарства, пріоритетні
напрями господарської діяльності, форми і методи господарювання та управління суспільним виробництвом;здійснює фінансово-бюджетну, грошово-кредитну, цінову, інвестиційну, науково-технічну і зовнішньоекономічну політику. Усі розташовані на території України підприємства, установи і організації становлять її народногосподарський комплекс.

Транші МВФ - це не стратегія а паразитизм розвитку економії. У всіх Законах: ПРО КМУ, Про центральні орагни виконавчої влади срізт мова - йде про стратегію, а Влада яяк ценістий калій вливає під коріння Конституції свої транші та реформи, що не узгоджені стратегією соціально- економічного розвитку. Класифікатор видів економічної діяльності КВЕД - Стратегія Кабінету Міністрів України та Мінстерства Економіки - хватить бить Баклуши. По кожній галузі, по кожному виду економічно діяльності - ГРойсман -- Виклади народу Україн стратегію соціально-економічного розвитку. Хватить людей морити голододом та терпіти фінансову експлуатацію на тарифах на газ теплоенергію. Нема в країні що одягтися, нема де заробити на життя насущне - по кожній професії, внесено в ДКП -003:2010 -- надай людині роботу! Хватить людям вішати локшину на вуха!


Читайте также

Очередной транш МВФ не повлияет на курс доллара в текущем году: ниже 27 гривен он не будет – экономист

Очередной транш Международного валютного фонда (МВФ) не повлияет на курс доллара в Украине в текущем году, ...

Читать далее
Докапитализация банков не оживит рынок потребительского кредитования в Украине- ... Читать далее
Миссия МВФ сегодня не приехала в Украину Читать далее
Минфин: МВФ не настаивает на земельной реформе Читать далее
Последние ФОТО

Перейти к альбому:

Бюджетный день в Раде
Новости разделов
Новости партнеров
Загрузка...