Суббота, 18 Ноября 2017, 15:47

Введите email и пароль для входа на сайт

Спасибо за регистрацию!

Следуйте инструкциям, отправленым вам на e-mail

Для восстановления пароля введите в форму ваш e-mail

На указаный e-mail отослан пароль

Заполните все поля для регистрации

Новости
Политика
Экономика
Общество Здоровье
Спорт
Искусство и культура
ГОЛОС TV Фото
ГлавнаяНовостиМеждународные новостиПолитика
Украинская ГТС уже не нужна России — эксперт

Украинская ГТС уже не нужна России — эксперт

|Политика,
2750 4
Ключевые слова: гтс
комментарии (4) Комментировать
Oleg Frolov
Oleg Frolov 02.03.2013 , 20:04

Смешно читать этих богданов гатил. Знаешь свой язык? так откуда дебильное рОблю или листОпад. Это как портфЕль и пОртфель. Уроды -все исковеркали

Богдан Гатила
Богдан Гатила 02.03.2013 , 17:26

comet не знаєш українську - то пиши своєю рідною - рашейською. В українській мові не має "на протязі" є "протягом". На протязі - це "на скозняке". Так що, фесбешник безграмотний, вчи матчасть.

Игорь Pan
Игорь Pan 02.03.2013 , 17:11

Эксперт недоговаривает. России очень нужна ГТС Украины хотя бы для того чтобы диктовать цены внутри украины, и это основная цель россии.

comet
comet 02.03.2013 , 17:00

Кланово-олігархична корумпована україна не бажає йти на тісне співробітництво з Митним союзом, і з Росією зокрема, тому, що, насамперед, дбає про свої особисті корумповані інтереси. Дурячи своїх громадян майбутнім захмарним життям в євросоюзі, заграваючи з націоналістичними радикалами, на протязі 20 років всі правлячі влади так і не наважались розпочати всебічну боротьбу з корупцією. На відміну від них, Росія та Білорусь повели масштабний наступ на це зло, про що свідчать щоденні чисельні факти викривання і покарання корупційних функціонерів, починаючи з самих верхівок влади. Путін з командою примусово зобов’язали всіх можновладців перевести свої активи у Росію і здійснювати всі фінансові оборудки виключно у національній валюті у самій країні, де вони зараз працюють і несуть службу. За таких умов, розуміючи плачевні наслідки для своїх награбованих статків, котрі в основному ховають в офшорних зонах, українські корумповані чиновники і особисто влада змушені шукати непряме, придумуючи різні формули, співробітництво з Митним союзом, бо 40% української економіки прямо залежить від економічних зв’язків саме з Росією. Але таке положення, при якому україна хоче вибити для себе особливий привілейований статус, є неприйнятним для країн Митного союзу і його економічного простору. Незабаром Митний союз, Росія зокрема, про україну думати взагалі перестануть, бо мати справу з нею - це зайвий головний біль, геморой до купи і гонорея на додачу. Метання України остаточно припиняться з 1.01.2015 року. Росія введе візовий режим, новий регламент на продукцію. Все українське не перетне кордони Митного союзу. На батьківщину повернуться 3 мільйона гастарбайтерів і встануть на біржу праці. Подивимось, як європа буде рятувати україну від суцільної корупції і повного занепаду виробництва.


Читайте также

Компания Rothschild будет разделять украинскую ГТС

Rothschild выиграл тендер НАК "Нафтогаз Украины" на предоставление инвестиционно-банковских услуг при отделении ...

Читать далее
«Укргаздобыча» сократит объемы добычи по итогам года – эксперт Читать далее
Подготовка к отопительному сезону: неполадки в работе ГТС и дефицит угля - эксперт Читать далее
В "Укртрансгазе" обеспокоены увеличением транзита газа из-за изношенности ... Читать далее
Последние ФОТО
Новости разделов
Новости партнеров
Загрузка...