Среда, 22 Ноября 2017, 03:51

Введите email и пароль для входа на сайт

Спасибо за регистрацию!

Следуйте инструкциям, отправленым вам на e-mail

Для восстановления пароля введите в форму ваш e-mail

На указаный e-mail отослан пароль

Заполните все поля для регистрации

Новости
Политика
Экономика
Общество
Здоровье
Спорт
Искусство и культура
ГОЛОС TV Фото
ГлавнаяНовостиНовости УкраиныПолитика
Оксана Калетник приглашает губернатора Винницкой области на публичные теледебаты

Оксана Калетник приглашает губернатора Винницкой области на публичные теледебаты

Политика
2676 31
Ключевые слова: калетник, Винница
комментарии (31) Комментировать
Илона Смешная
Илона Смешная 12.05.2013 , 17:09

правильно Оксана Калетнік робить...нехай губернатор наживо розкаже про свою роботу, що він зробив, які плани на майбутнє і чому не вирішив багато важливих питань для області, чому дороги досі не зремонтовані, чому школи закриваються і т.д

СТОП  КРАН
СТОП КРАН 11.05.2013 , 11:31

краще б зі своїми дітьми так, як з іншими... гівнюк!

СТОП  КРАН
СТОП КРАН 11.05.2013 , 11:30

казнокрад вонючий !!!!

mari mar
mari mar 09.05.2013 , 22:46

И правильно делает. А то они все охренели..

Helena Novitskaya
Helena Novitskaya 09.05.2013 , 13:14

Думаю, що після оприлюднення цього виклику, у Мовчана не вистачить духу відмовити Оксані Калетник.
Оксана робить усе для Вінничини, як і обіцяла своїм виборцям.
Приємно, що у неї все прозоро та відкрито, вона доступна для журнлістів. Коли людині немає чого таїти, вона смілива. Чекаємо результатів. Що буде відповідати Мовчан? Час покаже.

Наталія Василиха
Наталія Василиха 09.05.2013 , 13:03

Приємно усвідомлювати, що саме жінка виступає за чесні й відкриті перемовини. Цікаво, як на запрошення відреагує пан Мовчан! Чи, може, все - таки, йому є що приховувати?

Olga Pravdolyub
Olga Pravdolyub 09.05.2013 , 12:01

Важливо,аби правду говорили вголос, Мовчану зараз неприємно чути про себе, адже він зробив усе аби тихо керувати в області, але йому не вистачає ані мудрості, ані мужності, ані нових ідей. Все по колії, жодних ініціатив. Думаю, що у Оксани Калетник подібна ідея виникла після спілкування із губернатором і вона не почула куди ж він планує направити кошти які мають змогу "принести" в область депутати ВР.

Katerina Kate
Katerina Kate 09.05.2013 , 11:55

Відкриті дебати - чудовий шлях вирішення наболілих проблем,адже сьогодні ситуація в області зайшла в глухий кут і спільна дискусія за столом переговорів - єдиний шлях подолання проблем з закритттм шкіл, лікаарень, ремонтом доріг, покращення інфраструктури. На дебати варто запросити і працівників шкіл, лікарень, адже вони очевидці, того, що коїться. Оксана Калетнік має рацію і варто вирішувати питання гуртом!

Anna Kotovska
Anna Kotovska 09.05.2013 , 11:49

Як можна не думати про майбутнє країни, школи закривають, дітям немає де вчитись, села занепадають, дороги жахливі, шановний пане Мовчан куди Ви гроші діваєте, куди Ви свій час витрачаєте, якщо роботи Вашої зовсім невидно?

Валерия Калиновская
Валерия Калиновская 09.05.2013 , 11:10

Господину Мовчану давно пора уже отчитаться перед жителями области о том, что полезного он сделал и какие результаты его губернаторства. Может бизнесмен он и хороший, но роль губернатора явно не для него. Оксана Калетник просто молодец, действительно патриот своего родного края, надеюсь выведет она этого Мовчана на чистую воду. Я за дебаты!!!!

Дарья Погребняк
Дарья Погребняк 09.05.2013 , 10:57

Публічна звітність перед виборцями – чудова ідея! Якщо у роботі губернатора Вінниччини Івана Мовчана усе гаразд, думаю, йому тільки на користь підуть запропоновані Оксаною Калетнік теледебати.

Аліна  Легка
Аліна Легка 09.05.2013 , 10:49

Досить розумне та правильне рішення Оксани Калетнік! Нехай на дебатах вінницький губернатор розкаже, що він "корисного" зробив для області. Доріг немає, все більше шкіл стали закривати, медицина, яка так необхідна для кожного громадянина, теж без розвитку. В даній ситуації чітко видно кому доля населення не байдужа і хто для покращення ситуації працює, на відмунну від інших.4

Марина Олександровна Полищук
Марина Олександровна Полищук 09.05.2013 , 09:59

Одразу видно, що при владі не зацікавлена особа у вирішенні проблем,а тільки як побільше собі в кармани накласти!Все, що в пріорітетах - все занепадає. Медична реформа знищила налагоджену медичну систему, лікарня в Стрижавці розвалюється, в Уладівці хочуть закрити садочок, і так далі, і так далі...

Ira Svetlova
Ira Svetlova 09.05.2013 , 09:42

Класна ідея! Я думаю, що принаймні в таких умовах будуть задані всі питання, які турбують простих людей: до кого звертатися, у разі проблем зі здоров'ям, якщо в селі немає жодного кваліфікованого мед працівника? В яку школу віддавати дитину, за 8 чи за 10 кілометрів, бо в селі школу закрили?

Арсен Вінницький
Арсен Вінницький 09.05.2013 , 09:33

Позицію губернатора, щодо проведення реформ в області, повинно знати все населення. Тому теледебати це закономірний процес де губернатор повинен чітко дати відповідь на проблеми, що виникли в області, а саме: закриття шкіл, лікарень, ремонт доріг.

Sergey Nechiporuk
Sergey Nechiporuk 09.05.2013 , 09:17

Якби ці візити чиновників по області давали результат, а не пусті їхні обіцянки після яких і дороги не ремонтуються, ні школи!

Алла Хуторная
Алла Хуторная 09.05.2013 , 09:10

В нашій області дійсно багато проблем, але найболючіше - це закриття шкіл. Адже дітям, щоб дістатись до школи потрібно буде прокидатись ще на світанку.

Natali Rose
Natali Rose 09.05.2013 , 08:56

Дебаты! Дебаты! Пускай губернатор честно ответит на все вопросы!!! Не уклоняясь от тем!

Катерина Звержановська
Катерина Звержановська 09.05.2013 , 08:52

Да.. ситуация не из лучших. Винница такая прогрессивная область, а вот с губернатором нам не повезло. Денег у него достаточно, вот только он гребёт их лишь себе. Даже со школами справится не может. Ведь такая массовость. Их все закрывают. Нужны спонсоры и даже сам Мовчан им может стать!

Vlad Pariton
Vlad Pariton 09.05.2013 , 08:51

І чим він зможе похвалитися на теледебатах, як всі і так бачать які дороги в районах, скільки шкіл закривається, як молоді люди з вищими освітами не можуть роками знайти собі роботу, а щоб йому ще показати в якому стані ФАПи в селах та й ті закривають, одним словом в області БАРДАК!!!

Alex Ovchynnikov
Alex Ovchynnikov 09.05.2013 , 08:40

Да что он сказать то сможет на тех дебатах? Пусть скажет как он не выплачивает людям зарплаты по пол года, и обращается с нимим не лучшим образом, и еще пусть скажет как дороги ремонтирует, что по области лучше пешком идти, или пусть еще скажет как закрываются школы, что дети бедные и родители не знают теперь что делать, а про ФАПы я вообще молчу... Ничего хорошего он пока не добился. ПЕЧАЛЬНО...

Анна Миайлова
Анна Миайлова 08.05.2013 , 12:40

нехай він ще відповість, чому часи на його руках швейцарского виробництва і коштують 6,5 тис дол??
чому люди масово скаржаться на те, що підприємство "Кряж" відбирає в них землі???

В благополучності вашої родини, нашовний, тут не хто не сумнівається! Тільки кількість вашого домашнього ватопарку сягає статків вище середньостатистичної сімї!!!
Доречі, говорячи про авто... нещодавно у вас викрали "Тойота Ленд-Крузер", яка коштує понад 750 тис грн, що напряму суперечить офіційним даним!

З приходом Мовчана, прийшли бандитські 90-ті!!

Тому, я буду з інтересом спостерігати за дебатами, і підтримую Оксану у бажанні вивести на чисту воду "Губернатора"!!!

Анна Миайлова
Анна Миайлова 08.05.2013 , 12:33

губернатору просто наплювати на людей!
Він піклується про власний бізнес і тільки!Його приватне підприємство «Кряж» збирається інвестувати $350 млн. на будівництво цукерного заводу у Вінницькій області.
Воно вже спроектовано і у Тульчинському районі вже виділено земельну ділянку під будівництво.

справляється враження, що губернатор не про що думати не може, як про власні статки!
Видається логічним, що губернатор просто влаштовує свій бізнес!!!

Тарас Вінничанин
Тарас Вінничанин 08.05.2013 , 12:15

І тут Калетник не прогадала, дебати саме той шлях, через який можна показати хто є хто! Люди і так знають правду, але пора вже дійсно шось вирішувати, бо так далі жити не можна!

Тарас Вінничанин
Тарас Вінничанин 08.05.2013 , 12:10

Хоть хтось можливо нарешті мізки вправить Мовчану! А то вже зовсім обнаглів. Терпіти його вже далі нікуди... Майже все бюджетне фінансування іде в гаманець губернатору і його друзям... А коли ремонтуватимуть дороги, школи, лікарні? Поки команда Мовчана при владі люди так і не отримають нічого, а в нього будуть нові джипи і нові хороми рости на гроші вінничан! Пора наводити порядок!

СТОП  КРАН
СТОП КРАН 08.05.2013 , 10:59

може дійсно, прийде пане Мовчан і нагодує кожного???????

СТОП  КРАН
СТОП КРАН 08.05.2013 , 10:57

і ще, вам і вашій родині належить підприємство, яке має багатомільйонні прибутки!!!вам не соромно помножувати свої статки в той час, як люди не знають, де знайти копійку на хліб?!?!

Антон Васильєв
Антон Васильєв 08.05.2013 , 10:56

Хай Мовчану вистачить духу прийти на теледебати та відповісти пофакту, а не, як завжди, чути від нього виправдання, очезамилювання та запевнення, що все у Вінниці добре!!! Всім, хто живе або був у Вінниці та області хоча б раз - зразу розуміє куди діваються бюджетні кошти!!!! І це явно не соціальна сфера та не розвиток регіону!!! Дістало вже, що влада краде у людей!
У Вінниці крім фонтану та набережної (що є насправді заслугою Порошенка) нічого не змінилось за останні 20 років!!! Так, пане Мовчане, де гроші???

СТОП  КРАН
СТОП КРАН 08.05.2013 , 10:52

регіонали дісталу всже всю страну!!!!!
скажіть, скільки можна красти????? скільки все це буде продовжуватися????
Поясніть, скільки можна скорочувати і звільняти людей???

Смелая Роль
Смелая Роль 08.05.2013 , 10:44

Нехай Мовчан у себе розбереться!!!
джипи накупили, самі ж їх крадуть заради страховки, а ще й містом "управляють"!!!

Шановний губернаторе, ваш бізнес - це ще не вся Вінниччина, не забувайте про це!!!!

Носорог ...
Носорог ... 08.05.2013 , 10:41

Губернатор, у которого украли джип за 100 тыщ долларов, а в декларации он рисует годовой доход в 150 тысяч гривен (!), не может быть честным!Калетник хотя бы свои миллионы не прячет, и сможет рассказать как она их заработала, и как можно заработать новые...Кстати, хороший вопрос для дебатов на телеке - на чьи деньги, товарищ Мовчан, вы обзавелись джипами, домами, а ваша семьмя десятками гектаров земли? И хватает ли дохода в 150 тысяч на их содержание?????


Читайте также

Представление против Игоря Калетника подлежит возврату Генпрокурору из-за несоответствия законодательству (ДОКУМЕНТ)

Представление в Верховную Раду о согласии парламента на привлечение к уголовной ответственности ...

Читать далее
Калетник: Мне пришлось уехать из Украины по соображениям безопасности Читать далее
Калетник: Янукович не стал бы снова президентом Читать далее
Калетник не находит отличий между нынешней и предыдущей властью Читать далее
Последние ФОТО
Новости разделов
Новости партнеров
Загрузка...