Пятница, 18 Августа 2017, 06:05

Введите email и пароль для входа на сайт

Спасибо за регистрацию!

Следуйте инструкциям, отправленым вам на e-mail

Для восстановления пароля введите в форму ваш e-mail

На указаный e-mail отослан пароль

Заполните все поля для регистрации

Новости
Политика
Экономика
Общество
Здоровье
Спорт
Искусство и культура
ГОЛОС TV Фото
ГлавнаяНовостиНовости УкраиныПолитика
Тимошенко могут освободить, если она откажется от президентских выборов - эксперт

Тимошенко могут освободить, если она откажется от президентских выборов - эксперт

|Политика,
200 2
Ключевые слова: Тимошенко , свобода
комментарии (2) Комментировать
Станислав Полковник
Станислав Полковник 30.10.2013 , 19:39

Щодо деяких політиків і політологів із Європи, то взагалі дитяча логіка: Якщо впіймали злодія, то його не мають право судити, бо існують тисячі не спійманих. От коли спіймаєте інших - тоді і цього злодія можна судити . Називаючи «зеком» діючого президента, якого обрала країна Ви прагнете не до європейської системи рівності , а говорите про заміну одних на таких самих інших, які через сучасні технології приходять до влади для власної користі.
Затерті і заяложені дощенту слова про європейські достатки, які не можуть бути в Україні ще близько 130 років, бо немає економічної бази і будується така база десятиліттями - так ось ці опозиційні слова дорослими українцями вже давно не сприймаються.
Якщо хоч трошки припустити, що опозиція патріоти, то чому немає всебічного обговорення нею тих конкретних нерівностей у договорі про асоціацію ?
До чого бажає нас привчити Європа - що президент і вся влада в Україні повинні підкорюватися Європі навіть у тому, аби не визнавати винними тих, що мільярди розтринькують українських народних коштів? Що
треба б змінити і Конституцію, щоб кожен засуджений мав право виїхати закордон лікуватися щоб користуючись тим , що закордоном не діють українські суди фактично іммігрувати і піти від покарання , якщо є гроші . Ось це справжня демократія , коли права однієї людини домінують над правами всіх 46 мільйонів. Що ж у такому разі залишиться в Україні українського ? Правильно , вимираючий народ , до якого немає ніякої справи ані Штатам , ані Європі , ані Росії, ані владі, ані опозиції. Так, це і зрозуміло, цим країнам потрібна територія, а народ вони самі завезуть з Африки та Азії. Шановні , хіба не розумієте всю мерзенність таких припущень істинного вибіркового правосуддя від Кокса і Квасневського? Невже Янукович, як і Горбачов, продав свою країну заради теплого життя на Заході? А може це витончена розробка для Януковича як для камікадзе, аби ми всі нарешті зрозуміли всю політичну нечисту від Європи?
І все ж не зважаючи на таку мою критику підписувати асоціацію с Європою Україні треба, бо народ України прагне рівності між владою і народом. ( про вищий статус народу годі вже й говорити). Як я вже казав нижче, вступ у фазу близького співробітництва України та Європейського Союзу принесе Україні, перш за все, нові законодавчі правила існування влади і нові правила її відповідальності, а також забуті правила етики та моралі. Адже мораль в тому, щоб помилки визнавалися помилками і йшов процес покаяння, а не війни з логікою, щоб знову обдурити і прийти до влади за рахунок витончених технологій.

Татьяна Ларина
Татьяна Ларина 30.10.2013 , 18:08

Ну, да! Крутые пацаны не имеют смелости по-честному сразиться на выборах с хрупкой женшиной!


Читайте также

Проверка е-декларации Тимошенко вряд станет основанием для полноценного уголовного дела - политолог

Проверка электронной декларации лидера «Батькивщины» Юлии Тимошенко за 2015-2016 годы Национальным агентством ...

Читать далее
В «Батькивщине» подтвердили визит Тимошенко в США Читать далее
Отсутствие Тимошенко на инаугурации Трампа не означает, что ее нет в США – ... Читать далее
Тимошенко ждет назначение новой администрации США для лоббирования перевыборов ... Читать далее
Последние ФОТО

Перейти к альбому:

В Киеве готовятся к параду
Новости разделов
Новости партнеров
Загрузка...