Четверг, 18 Января 2018, 19:43

Введите email и пароль для входа на сайт

Спасибо за регистрацию!

Следуйте инструкциям, отправленым вам на e-mail

Для восстановления пароля введите в форму ваш e-mail

На указаный e-mail отослан пароль

Заполните все поля для регистрации

Новости
Политика
Экономика
Общество
Здоровье
Спорт
Искусство и культура
ГОЛОС TV Фото
ГлавнаяНовостиНовости УкраиныПолитика
Под стенами Верховной Рады собрался кредитный майдан

Под стенами Верховной Рады собрался кредитный майдан

|Политика,
5006 1

комментарии (1) Комментировать
Для Коментарів
Для Коментарів 29.12.2014 , 12:13

Люди, які брали валютні кредити, отримали по Україні додатковий борг у сумі 180 мільярдів гривень через девальвацію! Це кредитне рабство (І.Франко "Сам собі винен"). Банки перетнули межу і розміщують замовні статті з грубими коментарями щодо оббріхування позичальників (мова, звичайно, йде про зубожілі сім'ї, адже з позичальниками від бізнесу, які отримали значні суми кредитних коштів, часто за винагороду банківським працівникам, банки воліють домовлятися і частину мільйонної безнадійної заборгованості просто списують). Я не буду коментувати грубі коментарі, подібні таким: "надо быть дебилом, чтобы взять кредит в долларах", "кредиты брали только спекулянты квартирами", "жадные, хотели меньших процентов, а теперь плачут", як і коментарі зі скандальними політичними заявами та антисемітизмом (є і такі, які розміщують нібито від псевдоспівчувальників трагедії кредитного рабства). Суть більш-менш адекватних коментарів наступна:
- ні в якому ми не в кредитному рабстві, але живемо в цинічному світі,
- позичальники валютних кредитів хотіли менших відсотків – в них був вибір, точно як у того, хто сідає грати з шулером – те, що тобі здається низьким (процент) насправді виявиться заманюванням в борги і основним бізнесом, “фішкою” шулера, який здає тобі нібито виграшні карти, але в шулера завжди з’явиться туз з рукава.
- банки майже святі і їх оббріхують журналюги і недобросовісні позичальники, при цьому, було зазначено, що якщо за банками і є грішок, то це не масове явище, як то кажуть, одним грішком і один раз можна здорово заробити – на один і той самий грішок рідко хто купляється.
- не видають депозити, бо позичальнкии не платять за кредитом і інтереси позичальників ніколи не зійдуться з інтересами вкладників, забувають, що на цю тему є анекдот: доки позичальники і вкладники ділять корову (гроші), тягнучи її у різні боки, хтось дуже розумний (банк) просто доїть корову у відро.
- за короткий строк (3 роки) можна виплатити іпотечний кредит під 24-26% і немає жодних проблем – суть бізнесу чи інших джерел виплати не пояснюється і т.і.
Моя думка, що позичальники валютних кредитів стали жертвами шахрайської змови. Подивіться договір про видачу валютного кредиту — аж смішно, як під копірку, через кожен пункт ризики з девальвації гривні покладаються на позичальника, хоча демократична влада (президентство Ющенка) проголошувала стабільність гривні і, навіть, її зміцнення.Та вже і по 8 багато хто платити не міг. Краще було вірити деяким трохи параноїдальні статтям про змову? На початку кризи прогнозувалася, що вихід з кризи відбудеться через війну та перепродаж заставного майна позичальників, тобто тільки, коли все відберуть за дешево - будуть перепродавати за дорого і "оживлять економіку". Чого варті статті щодо необхідності відміни мораторію, який, наразі, є єдиною надією позичальників, яким банк штучно збільшив борг і намагається відібрати єдине житло, знов таки,штучно зменшивши вартість житла. Я особисто був присутній на таких судових процесах та при діях державних виконавців, коли позичальник грабувався та принижувався під прикриттям авторитету держави. Таких позичальників змішують з позичальниками шахрайськими бізнес-структурами, кажучи, що всі позичальники бажали і бажають "кинуть банк". Виникає питання: "Совість є чи вона продана?"


Читайте также

Верховная Рада сегодня продолжит рассмотрение законопроекта о реинтеграции Донбасса

Украинский парламент сегодня продолжит рассмотрение поправок к законопроекту № 7163 "Об особенностях ...

Читать далее
Рада сегодня заслушает министров Читать далее
Рада намерена ограничить 3 годами действие технических условий для объектов ... Читать далее
В Раде создали объединение «За права потребителей энергетики» Читать далее
Последние ФОТО
Новости разделов
Новости партнеров
Загрузка...